Школярі Криничанщини охоче відвідують районний історико-краєзнавчий музей

29 вер. 2014
На базі Криничанського Центру учнівської молоді, що по вул. Дзержинського, 33 в райцентрі, в затишному залі розташований історико-краєзнавчий музей, постійними відвідувачами якого є школярі.

В музеї дбайливо зберігається і примножується історична спадщина Криничанщини, поєднується минуле, сьогодення і майбутнє.

Це національна скарбниця, доступна всім. Щоденно музей відчиняє  свої двері для всіх бажаючих. А для підростаючого покоління, яке черпає всебічні знання основ наук, є змога  перенестися в світ прадавніх історій, на власні очі побачити історичну і культурну спадщину, що дісталася нам від наших пращурів.

Таким чином, у юного покоління виховується почуття прекрасного, повага до народних традицій і любов до національного мистецтва.

Кожен похід до історико-краєзнавчого музею, кожна екскурсія, кожен проведений у його стінах захід несе в собі багато цікавого.

Тож вдалих пошуків, цікавих знахідок, успіхів у благородній музейній справі директору музею Тетяні Олександрівні Бєлінській, а юним відвідувачам закладу – нових відкриттів у світі збереження духовних надбань рідного краю!