Урочисте зібрання з нагоди відзначення Дня працівників освіти

2 жовт. 2014
02.10.2014 року в районному Будинку культури відбулося урочисте зібрання з нагоди відзначення Дня працівників освіти.

02.10.2014 року в районному Будинку культури відбулося урочисте зібрання з нагоди відзначення Дня працівників освіти - цілеспрямованих, ініціативних, творчих людей, для кого справжнє покликання і справа всього життя – просвітницька місія, адже кожного дня вони відкривають дітям світ знань та свою душу.

В урочистому зібранні освітян взяли участь та виступили з привітальним словом голова райдержадміністрації, кандидат в народні депутати України В.В. Дідич, керуюча справами районної ради Т.І. Коваль, начальник відділу освіти райдержадміністрації Г.В. Манко, депутат обласної ради, кандидат в народні депутати України Г.Ф. Філімонова, голова райкому профспілки працівників освіти і науки М.І. Ткач.

В своїх виступах вони висловили сердечну вдячність за нелегку,   благородну і самовіддану працю педагогів, яка сіє зерна знань, виховує і виводить у життя нові покоління  громадян України, а також зазначили, що нинішній навчальний рік сповнений відповідальних і дуже непростих завдань, адже сучасність вимагає від педагогів повного забезпечення доступності освіти, розширення і поглиблення її змісту, підвищення якості, виховання справжніх патріотів України.

Представники районної влади побажали педагогічним працівникам району мати стимул для нових цікавих уроків, відчувати віддачу з боку учнів та колег, щоб тепло їхніх сердець і світло розуму відгукнулися в душах  вихованців, а також міцного здоров’я і творчого натхнення, щоб школа заряджала їх  позитивними емоціями і надихала на подальшу педагогічну діяльність, щоб їхні здобутки та досягнення на професійній ниві стали запорукою для розвитку Дніпропетровщини і України.

Кращих   представників   освітньої   галузі  району  за  сумлінну  творчу

працю, високий рівень професіоналізму, реалізацію новітніх освітянських програм, вагомий особистий внесок у справу навчання та виховання підростаючого покоління  та  з  нагоди   професійного  свята  відзначено нагородами.

Зокрема, грамотами райдержадміністрації та районної ради нагороджено заступника директора з навчально-виховної роботи Аульської середньої загальноосвітньої школи Присвітлу А.Г.,   заступника директора з навчально-виховної роботи Болтишської середньої загальноосвітньої школи  Задорожню Г.Д.,   директора  Криничанської середньої загальноосвітньої школи  № 2 Сербін Т.В.,   заступника директора з навчально-виховної роботи Маломихайлівської середньої загальноосвітньої школи Новікову Т.В.,     вчителя Щорської середньої загальноосвітньої школи  Мартиненко Н.П., методиста районного методичного кабінету при відділі освіти райдержадміністрації Мирошниченко Ю.Г., вихователя Криничанського дошкільного навчального закладу ясла-садок № 2 „Вишенька”  Безродню Т.П., заступника директора з навчально-виховної роботи Кудашівської середньої загальноосвітньої школи  Овчаренко Світлану Юріївну та цілий ряд вчителів відзначено грамотами Департаменту освіти і науки облдержадміністрації та відділу освіти райдержадміністрації. А заступник директора Теплівської середньої загальноосвітньої школи  Какалюк О.Л. на обласному урочистому зібранні з нагоди Дня вчителя 03.10.2014 р. буде удостоєна нагрудного знака «Василь Сухомлинський».

Захід супроводжувався концертною програмою, поставленою силами місцевих аматорів сцени.