Нагрудного знака «Василь Сухомлинський» удостоєна О.Л. Какалюк з Теплівської СЗШ

10 жовт. 2014
На обласних урочистостях з нагоди відзначення Дня учителя нагрудного знака «Василь Сухомлинський» удостоєна Олена Леонідівна Какалюк з Теплівської СЗШ, яка обіймає посаду заступника директора з навчальної роботи та викладає українську мову і літературу.

Олена Леонідівна – досвідчений фахівець. Уроки проводить на високому методичному рівні. Досконало володіє методикою проведення стандартних і нестандартних уроків.

Вміє зацікавити дітей, сприяє розвитку пізнавальної діяльності. Намагається шукати нові шляхи вдосконалення викладання рідної мови та літератури, чим відкриває перед очима дітей красу навколишнього світу, душу рідного народу.