Теплівська СЗШ відзначила свій 100-літній ювілей

1 груд. 2014
Теплівська СЗШ відзначила свій вагомий 100-літній ювілей. Чимало гостей розділили радість цієї урочистої події разом з педагогами, учнями та працівниками школи.

Теплівська СЗШ відзначила свій  вагомий 100-літній ювілей. Чимало гостей розділили радість цієї урочистої події разом з педагогами, учнями та працівниками школи.

Перед очима всіх присутніх постала багатогранна історія Теплівської середньої загальноосвітньої школи, яка своїм корінням сягає у далеку давнину: її приміщення побудоване  у 1914 році і діяла вона спочатку як церковно-приходська школа. До Великої Вітчизняної війни директором школи був Кость Йосипович Мілінчук.

В післявоєнний період школу очолювали: Галина Макарівна Короткова, Іван Хомич Микитась, Петро Степанович Булаткін, Микола Макарович Кравченко (1954-1982 р.р.), Ольга Іванівна Нечипор (1982-1986 р.р.), Валентина Максимівна Круть (1986-1999 р.р.).

З 1999 року  на чолі колективу навчального закладу  -  Юрій Степанович Ставко. Саме він першим тримав слово, привітав присутніх і говорив про сьогоднішній день школи, яка дає путівку в життя своїм випускникам і виховує гідних громадян України. Без участі теплівських школярів не проходять районні предметні олімпіади, конкурси, змагання, а педагоги школи налаштовані на плідну працю в ім’я підростаючих поколінь.

Зворушливі слова привітань висловили гості свята: начальник відділу освіти райдержадміністрації Г.В. Манко, яка зачитала вітальну адресу від голови райдержадміністрації В.В. Дідича, депутат обласної ради Ю.А. Коваль, Жовтневий сільський голова І.І. Івашина та інші.      Всі бажали, щоб школа завжди відзначалася високими здобутками у праці та навчанні, відкривала перед молодими поколіннями нові обрії пізнання, педагоги  отримували задоволення від результатів своїх зусиль, батьки мали віру у щасливу долю своєї юної зміни, а також зичили миру, добра, злагоди на благодатній українській землі, щедрих здобутків на освітянській ниві.

Теплівська середня загальноосвітня школа дійсно є дієвим  культурно-освітнім центром на селі. Директор та педагоги школи постійно перебувають в центрі уваги односельчан. Всіх їх об’єднує порядність, людяність, висока професійна майстерність, постійний творчий пошук і велика любов до дітей.

Буквально за два тижні до ювілейного свята в школі на обласних урочистостях з нагоди відзначення Дня педагогічних працівників заступник директора школи з навчальної роботи, вчитель української мови та літератури Олена Леонідівна Какалюк була удостоєна високої державної нагороди - нагрудного знака «Василь Сухомлинський».

В Теплівській СЗШ створено козацьку організацію, щоб учнівська молодь глибше вивчала історію, гідно шанувала традиції свого народу. Тож не випадково на ювілейне свято до школи завітали представники Криничанського полку Всеукраїнського козацького війська А.І. Тіткін, В.І. Мирошниченко, С.І. Ганжа, які зазначили, що  козацька слава є спільною національною гордістю та історичним спадком українського народу, побажали школярам бойового козацького духу і висловили впевненість, що нинішнє українське козацтво й надалі активно сприятиме національному, культурному та духовному відродженню України.

Повага до старших є вічною естафетою, законом життя школи, бо саме таку школу називають «мудрою і правильною».  Тут панує  добродушна та  ділова атмосфера, створюються  умови для успіхів і вчителя, і учня. Життя продовжується, і школа живе, формуючи завтрашній день суспільства.