На Криничанщині відзначили День знань

4 вер. 2015
День знань, всенародне свято, яке ніколи не втрачає своєї неповторності, яскравого колориту і хвилюючої атмосфери, відзначили в загальноосвітніх школах Криничанщини. 1 вересня 2015 року пролунав перший дзвоник для 3329 школярів району.

1 вересня 2015 року пролунав перший дзвоник  для 3329 школярів району. Цього року до чудового світу знань вступили   409 першокласників. Це багатство, краса і надія держави, її майбутнє. А випускників-одинадцятикласників, для яких перший дзвоник у стінах рідних шкіл продзвенів  востаннє, у районі 166. Всіх їх особливо вшановували на урочистих лінійках.

Представники районної влади відвідали урочисті лінійки в 22 середніх та неповних середніх загальноосвітніх школах. У кожному  закладі на урочистостях та на першому уроці, присвяченому патріотичному вихованню підростаючого покоління, були присутні демобілізовані учасники АТО, захисники України, які в окопах, бліндажах, на блокпостах зі зброєю в руках відстоювали мир і спокій на сході держави, щоб ворог не прийшов до наших домівок.

Голова райдержадміністрації Олег Васильович Гапіч побував цього дня на cвяті в Аульській середній загальноосвітній школі, де виступив з привітальним словом, передав вітання з Днем знань від Президента України Петра Олексійовича Порошенка, голови облдержадміністрації Валентина Михайловича Резніченка, подякував педагогам і батькам за величезну любов до дітей, за невтомну турботу про підростаюче покоління і побажав, щоб навчальний рік, що починається, порадував всіх високими здобутками у праці та навчанні, відкрив перед молодим поколінням нові обрії пізнання, педагогам приніс задоволення від результатів своїх зусиль, а батькам – віру у щасливу долю юної зміни, а також миру, добра і злагоди на благодатній українській землі, щедрих здобутків на освітянській ниві.

Керівник районної влади вручив грамоти райдержадміністрації директору школи Ользі Василівні Мартиненко та вчителю математики Людмилі Олександрівні Бурхович, побажав їм міцного здоров’я та успіхів у заслуженому відпочинку.

Першовересневий дзвоник пролунав у кожній школі району з вірою і надією на успіхи та гаразди, із сподіваннями у щасливе майбутнє підростаючої зміни.