Відшуміли випускні вечори на Криничанщині

2 черв. 2014
Час плине швидко і в біографіях 192 випускників загальноосвітніх шкіл району 11-річне шкільне навчання підійшло до логічного завершення. 31 травня 2014 року у 18 середніх загальноосвітніх школах району пройшли випускні вечори. Гучна музика, білі, рожеві, блакитні сукні, гарні зачіски, святкове вбрання винуватців та гостей свята надавали йому особливих колоритів і незвичайності. Хвилювалися випускники, в окремі миті не стримували сліз. Цього дня вони по-особливому осмислили, що школа – це був їхній рідний дім, де вони зростали, мужніли, вивчали основи наук, зміцнювали шкільну дружбу.

А поряд з ними завжди були вчителі – сіячі розумного, доброго, вічного, представники почесної, благородної і гуманної професії, самовіддані, терплячі, вірні обраному шляху.

Це вони залучали своїх вихованців до цілющих джерел культури і духовності, до законів природи, скарбів рідної мови та гуманістичних цінностей. А час іще більше посріблив скроні педагогів, але й зміцнив береги невичерпного моря доброти та сердечного тепла, що випромінюють учительські очі.

Тож червоною ниткою через усі випускні вечори проходив низький уклін учителям і вихователям – уклін їхньому героїчному подвижництву, сумлінній і невтомній праці на ниві освіти. Адже інтелектуальний рівень співвітчизників і високий освітній потенціал країни – стратегічний курс держави у глобальному світі ХХІ століття.

Гостей на випускних вечорах було багато: селищні та сільські голови, методисти відділу освіти райдержадміністрації, підприємці, фермери, іншими словами – спонсори, без яких освітня галузь району почувалася б скрутно.

У Щорській СЗШ на святі побувала начальник відділу освіти райдержадміністрації Г.В. Манко, яка сказала у привітальному слові: «Вірю, дорогі випускники, що твердими і впевненими будуть ваші кроки до обраної мети і ви зможете взяти на себе відповідальність за долю країни. Пам’ятайте: Вітчизна покладає на вас великі сподівання. Ваші успіхи стануть винагородою вашим учителям та батькам, які вкладали у вас свою любов, доброту, щедрість гарячих сердець. Тож сміливо і радісно вступайте у нову епоху самостійного життя, наполегливо працюйте, сміливо долайте труднощі, будьте гідними будівниками нашої держави».

Всі гості цих великих шкільних свят бажали випускникам вдалого старту в самостійне життя, успіхів у здійсненні мрій та задумів, а також виражали впевненість, що кожен випускник пронесе через роки вірність своєму покликанню, стане справжнім професіоналом власної справи, чесно  і самовіддано служитиме Україні.

Прошуміли шкільні вечори на Криничанщині, лишилося позаду безтурботне дитинство, а за шкільним порогом постав найголовніший іспит який готує юнакам і дівчатам доросле життя.

Людмила Забора,

відділ освіти райдержадміністрації