Тато, мама і я — спортивна сім’я

11 вер. 2015

«Бути разом — це чудово». Під таким девізом 4 вересня 2015 року відбулося родинне свято на центральному стадіоні «Колос» для учнів 4-Б класу Криничанської СШ №1 та їх батьків. Класному керівнику Вірі Іванівні Білоус та вчителю фізичного виховання  Вікторії Миколаївні Ткаченко вдалося організувати та провести веселі старти. У цьому їм допомагали класний керівник 3-А класу  Інна Федорівна Тютюнник та педагог-організатор Катерина Михайлівна Бачой.

Захід проходив у формі спортивно-ігрових змагань між двома командами. Діти разом з батьками брали участь в різних цікавих конкурсах. У програмі були веселі та цікаві естафети.

Завдяки таким заходам у школярів зміцнюється здоров’я, виховується правильне ставлення до здорового способу життя (наполегливість, працелюб-ність, сміливість). Діти згуртовуються,  починають розуміти слово «дружба».

Всі родини  поставилися до участі у веселих стартах відповідально. Активними були і діти, і дорослі. За участь в інтерактивних батьківських зборах сім’ї  учасників були нагороджені грамотами. Активними були сім’ї Віталія Черненка,  Катерини Калініної,  Дмитра Чеховича,  Валерії Єремець,  Марка Мариненка,  Антона Марченка; мами  Саші Дяченко,  Данила Ціватого,  Євгенія Ціватого, Валерії Маєвської,  Максима Шалаєва, Веніаміна Чорного, Владислава Саванчука та  Владислава Золотаревського,   тата Дениса Коломойця,  Катерини Негрей, Віталія Ковтуна та старший брат Єгора Майбороди.

Продовженням спортивного заходу стала дуже смачна козацька каша, зварена на вогнищі татом Катерини Калініної Олегом.

На кінець свята діти разом з батьками запустили в небо небесний ліхтарик бажань. Дякуємо членам  батьківського комітету  Вікторії Чехович,  Ірині Єремець,  Тетяні Мариненко, які організували,  згуртували  батьків та дітей.

Анжела Асріян,

від імені батьків