Вітання з Днем працівників освіти від голови райдержадміністрації О.В. Гапіча та голови районної ради В.Ф. Тарабріна

2 жовт. 2015
Шановні педагоги – вчителі, вихователі, керівники гуртків, всі, хто працюють в освітній галузі району!

Прийміть щирі вітання з вашим професійним святом. Держава вшановує педагогів за невтомну працю, за любов до дітей та рідного краю.

Ви гідно несете почесне звання вчителя, даєте знання і виховуєте,  вчите молоде покоління шанувати старших, вивчати рідну мову, історію, культуру і традиції.

Ваші душі і серця сповнені мудрості, доброти, милосердя. Такими чудовими якостями Ви щедро ділитеся з дітьми. Вам вірять, Вас люблять і шанують. Ви здійснюєте зв’язок часів, ви продовжуєте себе у своїх учнях.

Без перебільшення скажемо: Ви формуєте майбутнє України, і Вам є чим гордитися.

Від Ваших зусиль залежить успіх розпочатих глибинних перетворень у сфері освіти і науки, реалізація принципів Болонського процесу та входження України до єдиного європейського освітнього простору.

А районна влада  робить все можливе, щоб підняти престиж Вашої професії, сприяти якісному оновленню і розвитку освітянської галузі на Криничанщині.

Низький уклін Вам за терпіння і доброту, за нелегку щоденну працю!

Хай Ваше життя буде зігріте любов’ю і вдячністю учнів, а в родинах завжди панують тепло, радість та затишок!

Творчих  успіхів всім Вам у справах по вихованню підростаючих поколінь, на благо Криничанщини, Дніпропетровщини та України!

О.В. Гапіч,

голова райдержадміністрації