Вітання з нагоди міжнародного жіночого Дня 8 Березня від голови райдержадміністрації О.В. Гапіча та голови районної ради Н.С. Кобзар

4 бер. 2016
Шановні, любі, дорогі жінки-освітяни - наші представниці прекрасної половини людства!

Початок весни дарує вам світле, лагідне, яскраве свято, наповнене посмішками, квітами, ніжністю, добрими і щирими словами.

Жіноче свято торкається практично кожної сім’ї, кожного трудового колективу, кожної людини.

Адже все високе і прекрасне, що у нас є – від жінки. Саме від вас, дорогі жінки, любов і затишок, надія і щастя, велика турбота про ближніх.

Жінка-мати, жінка-подруга, жінка-кохана... Кожне слово пов’язане з миром, злагодою і працьовитістю заради сімейного вогнища.

Не буде перебільшенням сказати, що світ існує завдяки вам, адже ви даруєте життя, виховуєте дітей, на ваші плечі лягає так багато труднощів, обов’язків і відповідальності.

В Україні роль жінки історично була і залишається досить важливою. Немає такої сфери життя, такої галузі, де б не працювали жінки, немає проблем, у вирішенні яких вони не брали б участі.

Ви – основа трудових колективів у медицині, освіті, культурі, торгівлі, побутовому обслуговуванні.

На сьогодні в районі жінки займають різні посади, в тому числі і керівні, в органах державної влади та місцевого самоврядування.

Чимало жінок є керівниками трудових колективів у різних сферах економіки і успішно вирішують поставлені завдання.

За статистикою, в районі 18524 жінки, тобто 52,5 % населення. Гордістю є жінки – ветерани праці, орденоносці, 52 матері-героїні.

Своєю загадковою чарівністю ви, жінки, підкорюєте не лише чоловічі серця, а й професійні вершини.

Наша Криничанщина завжди славилася щедрими природними дарами, високими врожаями. Але найціннішим її скарбом є ви – гарні, мудрі, працелюбні.

Це завдяки вашим зусиллям примножується трудова слава району, ваші старання зберігають духовні і сімейні традиції.

Ви по праву заслужили уваги і винагороди, тож найважливішим своїм завданням влада вбачає зробити ваше життя і життя ваших родин забезпеченим і спокійним.

Для цього ми активно втілюємо в життя державну політику щодо підтримки сім’ї, жінки-матері, жінки-трудівниці, тому значна частина державного бюджету спрямовується у нас на вирішення соціальних проблем.

Любі жінки! З нагоди вашого свята ми хочемо побажати, щоб доля була прихильною до кожної жінки, щоб міцними і дружними були ваші сім’ї, здоровими і розумними – діти, успішними – справи, щоб здійснилися усі ваші мрії.

Нехай завжди оточують вас любов і шана, щоб кожен день був осяяний посмішками ваших рідних, близьких і друзів!

Від щирого серця бажаємо вам любові і мудрості, родинного затишку, дитячого сміху, достатку, здоров’я вам і вашим близьким.

Хай щастить вам на життєвих та професійних перехрестях!

Будьте успішні, щасливі, кохані!

Зі святом вас, дорогі жінки!

О.В. Гапіч,

голова райдержадміністрації