Учительська конференція на Криничанщині

28 серп. 2014
28.08.2014 року в Криничанському районному Будинку культури відбулася районна учительська конференція, де було підбито підсумки роботи педагогічних колективів району за минулий навчальний рік та йшлося про завдання щодо впровадження державних стандартів початкової, базової та середньої освіти у новому 2014-2015 навчальному році.

В конференції взяли участь та виступили із завданнями перед учительством району голова райдержадміністрації В.В. Дідич та голова районної ради В.Ф. Тарабрін. Із звітною доповіддю виступила начальник відділу освіти райдержадміністрації Г.В. Манко. В обговоренні доповіді взяли участь 8 учасників зібрання.

У виступах учасників конференції було відзначено, що процеси реформування повністю охопили освіту. Вона зорієнтована на нові європейські стандарти і це дає привід вірити в краще майбутнє цієї важливої державної галузі. Сучасність вимагає від педагогів повного забезпечення доступності освіти, розширення і поглиблення її змісту, а головне – підвищення якості, обов’язкового дошкільного навчання дітей 5-річного віку.

,На першому плані сьогодні – патріотичне виховання підростаючого покоління, підвищення ефективності викладання шкільного курсу «Захист Вітчизни».

Всі заклади освіти Криничанщини повністю готові до роботи у новому 2014-2015 навчальному році. Райдержадміністрація та органи місцевого самоврядування постійно приділяють значну увагу вирішенню проблем дитячого харчування, безкоштовного підвозу учнів та вчителів, оздоровлення дітей пільгових категорій.  Забезпечується тепло, водопостачання, своєчасна виплата заробітної плати педагогічним працівникам.

Йшлося також про мужність та героїзм, відвагу, самопожертву, що наші воїни демонструють в ході антитерористичної операції на сході кожного дня, кожної години, кожної миті. Тож низький уклін сьогодні нашим Збройним Силам, Національній гвардії, прикордонній службі, добровольчим батальйонам і всім активістам волонтерського руху, кожному українцю, кожному жителю нашого району, зокрема, педагогам, хто своїми посильними внесками допомогли українській армії.

На конференції ряд педагогічних працівників за сумлінну творчу працю, високий рівень професіоналізму, реалізацію новітніх освітянських програм, вагомий особистий внесок у справу навчання та виховання підростаючого покоління отримали нагороди від районної влади.

Зокрема, В.В. Дідич вручив грамоти голови райдержадміністрації директору Маломихайлівської СЗШ В.Ф. Соломасі, вчителю трудового навчання Гуляйпільської СЗШ, переможцю районного конкурсу «Вчитель року» в номінації «Трудове навчання» Т.С. Неволовій, заступнику директора Криничанського Центру учнівської молоді» Н.В. Рогівській, а також Подяку  голови райдержадміністрації за організацію благодійної акції «Діти за мир» вчителю Затишнянської СЗШ Н.О. Феленко.

В.Ф. Тарабрін вручив грамоти заступнику директора Червонопромінської СЗШ, вчителю історії В.М. Литвиненко, вчителю географії Степанівського НВК Л.Г. Зєновій,  вчителю фізики та трудового навчання Світлогірської СЗШ Р.П. Гуличу.

Цього дня на базі Криничанської СЗШ №2 відбулися засідання методоб’єднань вчителів-предметників, які обговорили актуальні проблеми своєї діяльності.

У новому навчальному році педагоги району, яким належить стати творчими виконавцями настанов державної політики в галузі освіти, налаштовані на благородну й самовіддану працю, яка сіє зерна знань, виховує і виводить у життя нові покоління  громадян України.

Людмила Забора,

відділ освіти райдержадміністрації