Засідання колегії відділу освіти райдержадміністрації

25 вер. 2014
25 вересня 2014 року начальник відділу райдержадміністрації Г.В. Манко провела засідання колегії, де були присутні директори загальноосвітніх шкіл району.

На засідання колегії йшлося про забезпечення загальноосвітніх навчальних закладів навчальною літературою (Наріжна І.А.), організацію харчування у загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах (Яковлєв М.І.), організацію підвезення учнів та педагогічних працівників з віддалених сіл до місць навчання та додому (Яковлєв М.І.), про виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 12.04.2000 року № 646 «Про затвердження Інструкції з обліку дітей та підлітків шкільного віку» (Єрьоміна С.П.).

Участь у колегії взяв голова райдержадміністрації В.В. Дідич, який у своєму виступі зупинився на проблемах організації харчування у загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах, організації підвезення учнів та педагогічних працівників з віддалених сіл до місць навчання та додому, і, зокрема, стосовно фінансування закладів освіти, виділення коштів на соціально захищені статті бюджету відділу освіти, початку опалювального періоду протягом 2014-2015 навчального року, підкреслив, що за рахунок бюджетних коштів у поточному навчальному році придбано в достатній кількості пального для шкільних автобусів та запасних частин для їх ремонту, а також відзначив допомогу суб’єктів господарювання Кудашівської та Покровської сільських рад у розчищенні доріг від повалених буревієм дерев на автошляху від с. Кудашівка до станції Милорадівка.