В Криничанській СЗШ №1 відкрито меморіальну дошку загиблому військовослужбовцю Дмитру Акімову

2 жовт. 2015
В Криничанській середній загальноосвітній школі №1 відкрито меморіальну дошку загиблому в зоні АТО захиснику Вітчизни Дмитру Анатолійовичу Акімову.

Він був старшим стрільцем 25-ї окремої повітряно-десантної бригади і загинув 31 липня 2014 року під час потужних обстрілів бойовиками позицій українських військ поблизу Шахтарська.

03 серпня 2014 року у супроводі духового оркестру громадськість Криничанщини провела його в останню дорогу. Був траурний мітинг, хвилина мовчання, військовий салют, прибули на похорон бойові побратими.

Дмитро героїчно загинув у ході АТО в 23 роки і залишив незагойну рану в серцях рідних та близьких.

З квітня 2014 року він перебував у зоні АТО. Влітку отримав короткотермінову відпустку і 23 липня уклав шлюб з криничанкою Мариною. Сотні земляків переглянули його сторінку у соціальних мережах і з особливим хвилюванням дивилися на фото з молодою дружиною, де вони тримають у руках свідоцтво про одруження. Обоє гарні, вродливі, щасливі на фото. Через тиждень Діми не стало. Народилася донечка Станіслава, яка ніколи не побачить свого тата.

Зав’яли паростки молодого життя, яке так і не встигло розквітнути в повну міру. Його серце було сповнене доброти, самовідданої любові до життя.

Благодатна криничанська земля прийняла Дмитра Акімова на вічний спочинок. Частинка його душі залишилася в пам’яті тих, з ким поряд жив, навчався, працював, звершив героїчний вчинок на землі.

Його портрет занесено на Дошку пам’яті героїв Небесної Сотні та земляків-криничанців, загиблих    у   зоні АТО. Дружина Марина виготовила постер, який уже другий місяць поспіль розміщений на рекламному щиті поблизу райвійськкомату в смт Кринички.

У школі, де він навчався, тепер в пам'ять про колишнього учня, захисника Вітчизни,  є меморіальна   дошка. Школярі приноситимуть сюди квіти вдячності. А Діма є для них прикладом, гідним для наслідування.