30.09.2015 року в районному Будинку культури відбулося урочисте зібрання з нагоди відзначення Дня працівників освіти

2 жовт. 2015
30.09.2014 року в районному Будинку культури відбулося урочисте зібрання з нагоди відзначення Дня працівників освіти - цілеспрямованих, ініціативних, творчих людей, для кого справжнє покликання і справа всього життя – просвітницька місія, адже кожного дня вони відкривають дітям світ знань та свою душу.

В урочистому зібранні освітян взяли участь та виступили з привітальним словом голова райдержадміністрації О.В. Гапіч, голова районної ради В.Ф. Тарабрін, начальник відділу освіти, молоді та спорту  райдержадміністрації Г.В. Манко, депутати обласної ради Ю.А. Коваль та Г.Ф. Філімонова, голова райкому профспілки працівників освіти і науки М.І. Ткач, генеральний директор КП ДОР «Аульський водовід» Д.А. Ковальов,  земляк, колишній учень Криничанської СЗШ №1 – В.В. Криворучко.

В своїх виступах вони висловили сердечну вдячність за нелегку,   благородну і самовіддану працю педагогів, яка сіє зерна знань, виховує і виводить у життя нові покоління  громадян України, а також зазначили, що нинішній навчальний рік сповнений відповідальних і дуже непростих завдань, адже сучасність вимагає від педагогів повного забезпечення доступності освіти, розширення і поглиблення її змісту, підвищення якості, виховання справжніх патріотів України.

Представники районної влади побажали педагогічним працівникам району мати стимул для нових цікавих уроків, відчувати віддачу з боку учнів та колег, щоб тепло їхніх сердець і світло розуму відгукнулися в душах  вихованців, а також міцного здоров’я і творчого натхнення, щоб школа заряджала їх  позитивними емоціями і надихала на подальшу педагогічну діяльність, щоб їхні здобутки та досягнення на професійній ниві стали запорукою для розвитку Криничанщини, Дніпропетровщини і України.

Кращих   представників   освітньої   галузі  району  за  сумлінну  творчу працю, високий рівень професіоналізму, реалізацію новітніх освітянських програм, вагомий особистий внесок у справу навчання та виховання підростаючого покоління  та  з  нагоди   професійного  свята  відзначено нагородами.

Зокрема, грамотами райдержадміністрації та районної ради нагороджено О.В. Мартиненко, Л.О. Бурхович, Н.О. Феленко, Л.В. Галінську, Л.Ю. Золотаревську, Т.І. Браженко, Л.Г. Зєнову, Л.С. Труханову, І.Г. Головань, Л.В. Жигалкіну, В.П. Балу, Д.О. Сурікова, Л.Д. Зінченко, С.В. Коляду, Г.М. Коваленка, Ю.В. Гололобову, М.Д. Баштаненко, Т.М. Савченко, В.Г. Власенко, Л.М. Коваль, Л.І. Шибу, О.О. Харченко, О.М. Ткача, О.В. Підгородецьку, А.М. Кобилаш.

Грамоти департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації отримали: О.О. Рибачук, Л.В. Василенко, Г.А. Кудашева, Л.К. Матюхіна, А.Г. Присвітла, С.А. Облівач, Н.В. Чаплінська, А.М. Найда, С.В. Краснова, Т.С. Неволова, О.Т. Коваленко, Г.В. Манко, В. Д. Бала, Є.Б. Лубенець, О.Л. Топа, Т.М. Науменко, О.П. Головчик, В.Ф. Дятлова,  В.В. Перекіпська, П.В. Бовкун, С.В. Кварцяна, С.Ю. Овчаренко, Г.В. Степанець, Л.Б. Носулько, В.В. Волнянський, О.Л. Дорошенко, Л.В. Розтрьопа, М.А. Великодна, Л.В. Жиганова, О.Я. Тихоненко, С.М.  Григоренко, Н.С. Загорулько, О.І. Гурманюк, І.М. Тронь, С.І. Слинько, С.Л. Чорна, С.В. Сич, Л.А. Калюжна, Н.А. Франщук, Л.В. Мартинюк, Н.Я. Гула.

Подяки відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації на урочистостях були удостоєні: О.В. Мартиненко, Л.О. Бурхович, Л.Д. Малюжонок, В.Д. Бала, В.Ю. Яковлєва, Н.В. Мініч, А.М. Лисиця, В.І. Гондуленко, Д.П. Пісковенко, Т.І. Курилович, Г.М. Соломянюк, Т.В. Біляченко, Л.В. Бондаренко, А.П. Мельник, В.Д. Зюзь, А.Г. Ткаченко, С.Г. Єрьомін, Л.Ф. Забора.

Захід супроводжувався концертною програмою, поставленою силами місцевих аматорів сцени.