25 вер. 2014

Криничанський орнамент прикрасив вхідний фасад Центру учнівської молоді та паркану лікарні

В поточному році Криничанський орнамент та кольори національного Прапору України прикрасили вхідний фасад Центру учнівської молоді та паркану центральної районної лікарні.
25 вер. 2014

Засідання колегії відділу освіти райдержадміністрації

25 вересня 2014 року начальник відділу райдержадміністрації Г.В. Манко провела засідання колегії, де були присутні директори загальноосвітніх шкіл району.
21 вер. 2014

Електронна атестація педагогічних працівників!

«Електронна атестація педагогічних працівників» - такою була тема наради заступників директорів шкіл з навчальної роботи, що пройшла на базі Криничанської СЗШ №1.
1 вер. 2014

На Криничанщині відзначили День Знань!

Першого вересня 2014 року в загальноосвітніх школах району урочисто відзначили День Знань і початок нового навчального року. Перед юними співвітчизниками знову привітно відчинилися двері шкіл.
28 серп. 2014

Учительська конференція на Криничанщині

28.08.2014 року в Криничанському районному Будинку культури відбулася районна учительська конференція, де було підбито підсумки роботи педагогічних колективів району за минулий навчальний рік та йшлося про завдання щодо впровадження державних стандартів початкової, базової та середньої освіти у новому 2014-2015 навчальному році.
25 черв. 2014

Місцями козацької слави

Черговий похід, присвячений 69-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні, провів туристичний гурток «Едельвейс» Криничанського ЦУМу на базі Світлогірської СЗШ з 01.05.2014 р. по 05.05.2014 р. в складі 17 чоловік (керівник – Маслаков А.Л.).
13 черв. 2014

В закладах освіти району проведено обговорення проекту Закону України «Про внесення змін до Конституції України». Учасники обговорення підтримали необхідність внесення змін до основного закону України та вказали на доцільність опрацювання питання фінансового забезпечення територій, перерозподілу податків для виконання делегованих територіям повноважень. Зокрема, освітян турбує питання фінансування та виконання у майбутньому регіонами загальнодержавних програм.
5 черв. 2014

Школярі Криничанщини оздоровлюються в пришкільних таборах

Настала прекрасна літня пора, пригріло ясне сонце, теплішою стала вода у річках і ставках, все навколо зелене і квітуче. У розпалі шкільні канікули з розмаїттям розваг і забав.
2 черв. 2014

Відшуміли випускні вечори на Криничанщині

Час плине швидко і в біографіях 192 випускників загальноосвітніх шкіл району 11-річне шкільне навчання підійшло до логічного завершення. 31 травня 2014 року у 18 середніх загальноосвітніх школах району пройшли випускні вечори. Гучна музика, білі, рожеві, блакитні сукні, гарні зачіски, святкове вбрання винуватців та гостей свята надавали йому особливих колоритів і незвичайності. Хвилювалися випускники, в окремі миті не стримували сліз. Цього дня вони по-особливому осмислили, що школа – це був їхній рідний дім, де вони зростали, мужніли, вивчали основи наук, зміцнювали шкільну дружбу.
30 трав. 2014

30.05.2014 року в загальноосвітніх школах району відбулося свято останнього дзвоника

30 травня 2014 року перегорнулася ще одна сторінка освітянського літопису району, завершився 2013-2014 навчальний рік і для 3316 учнів загальноосвітніх шкіл району пролунав останній дзвоник.