11 вер. 2015

Тато, мама і я — спортивна сім’я

«Бути разом — це чудово». Під таким девізом 4 вересня 2015 року відбулося родинне свято на центральному стадіоні «Колос» для учнів 4-Б класу Криничанської СШ №1 та їх батьків.
4 вер. 2015

На Криничанщині відзначили День знань

День знань, всенародне свято, яке ніколи не втрачає своєї неповторності, яскравого колориту і хвилюючої атмосфери, відзначили в загальноосвітніх школах Криничанщини. 1 вересня 2015 року пролунав перший дзвоник для 3329 школярів району.
4 вер. 2015

В Криничанському районі відбулася районна серпнева учительська конференція

28 серпня 2015 року відбулася районна серпнева учительська конференція, де було підведено підсумки роботи за 2014-2015 навчальний рік та поставлено завдання перед освітянською галуззю району на 2015-2016 навчальний рік.
1 груд. 2014

Маломихайлівська СЗШ відзначила 100-річний ювілей

Урочиста подія з нагоди 100-літнього ювілею закладу зібрала в стінах Маломихайлівської середньої загальноосвітньої школи чимало гостей, в першу чергу, випускників різних поколінь.
1 груд. 2014

Теплівська СЗШ відзначила свій 100-літній ювілей

Теплівська СЗШ відзначила свій вагомий 100-літній ювілей. Чимало гостей розділили радість цієї урочистої події разом з педагогами, учнями та працівниками школи.
12 жовт. 2014

Щорська СЗШ відзначила 100-річний ювілей

10 жовтня 2014 року світле, радісне, неповторне свято з нагоди 100-річного ювілею зібрало багато людей у стінах Щорської СЗШ – вчителів, учнів, ветеранів праці, випускників різних років, гостей.
10 жовт. 2014

Нагрудного знака «Василь Сухомлинський» удостоєна О.Л. Какалюк з Теплівської СЗШ

На обласних урочистостях з нагоди відзначення Дня учителя нагрудного знака «Василь Сухомлинський» удостоєна Олена Леонідівна Какалюк з Теплівської СЗШ, яка обіймає посаду заступника директора з навчальної роботи та викладає українську мову і літературу.
6 жовт. 2014

Школярі охоче відвідують Криничанський Центр учнівської молоді

Криничанський Центр учнівської молоді надає додаткову освіту, здійснює організацію та координацію масової роботи еколого-натуралістичного, туристсько-краєзнавчого, художньо-естетичного та професійного спрямування для учнів загальноосвітніх навчальних закладів.
2 жовт. 2014

Урочисте зібрання з нагоди відзначення Дня працівників освіти

02.10.2014 року в районному Будинку культури відбулося урочисте зібрання з нагоди відзначення Дня працівників освіти.
29 вер. 2014

Школярі Криничанщини охоче відвідують районний історико-краєзнавчий музей

На базі Криничанського Центру учнівської молоді, що по вул. Дзержинського, 33 в райцентрі, в затишному залі розташований історико-краєзнавчий музей, постійними відвідувачами якого є школярі.